top of page

ceturtd., 20. aug.

|

Rīgas Laivas

Ar SUP pēc rīta kafijas

Kamēr Rīga mostas, mēs kāpsim uz SUP dēļiem un dosimies pēc savas rīta kafijas (vai tējas) un kruasāna! Tiekamies pl. 6:15 Andrejostas jahtklubā Eksporta 1A, kāpjam uz dēļiem un supojam pa Rīgas kanālu, baudām rīta kafiju vai tēju un 9:00 jau varam dodies darba dienas gaitās, sasmēlušies.

Registration is Closed
See other events
Ar SUP pēc rīta kafijas
Ar SUP pēc rīta kafijas

Laiks un datums

2020. g. 20. aug. 06:15 – 9:00

Rīgas Laivas, Andrejostas jahtklubs, Eksporta iela 15k-1, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1045, Latvia

Dalībnieki

Par pasākumu

Kamēr Rīga mostas, mēs kāpsim uz SUP dēļiem un dosimies pēc savas rīta kafijas (vai tējas) un kruasāna!  

✔️ Plāns: Tiekamies pl. 6:15 Andrejostas jahtklubā Eksporta 1A, kāpjam uz dēļiem un supojam pa Rīgas kanālu, baudām rīta kafiju vai tēju un 9:00 jau varam dodies darba dienas gaitās, sasmēlušies rīta enerģiju!  

✔️ Maršruts: Rīgas loks, kas nekad nepieviļ un ved caur Pilsētas kanālu un gar Rīgas baznīcu torņiem apkārt Vecrīgai.  Pavisam steidzīgiem būs iespēja atgriezties ātrāk :)   

✔️ Dalības maksa:  15 eur,  apmaksa ar pārskaitījumu vai uz vietas ar karti, vai skaidrā naudā. Cenā iekļauts SUP dēlis, airis, veste, ūdensdrošs mantu maiss, kā arī kruasāns un kafija/tēja uz mums (no kafejnīcas)!  

✔️ Līdzi jāņem: Ērtas drēbes un apavi, ūdens pudele, maiņas drēbju kārta.  

✔️ Protams: Ievērosim drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.   

_____________________________________________________________________________________

 Esi informēts, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts / filmēts un audiovizuālie  materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu / Lūzumpunkts komunikācijā.  Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.  Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ/jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Biļetes

  • ar mūsu SUP dēli

    15 eur, apmaksa ar pārskaitījumu vai uz vietas ar karti, vai skaidrā naudā. Cenā iekļauts SUP dēlis, airis, veste, ūdensdrošs mantu maiss, kā arī kruasāns un kafija/tēja uz mums (no kafejnīcas)!

    15,00 €

Total

0,00 €

Uzaicini draugus

bottom of page