sestd., 04. jūl. | Cēsis - Līgatne

Ģimeņu SUP Gaujā

Ģimeņu / Draugu brauciens ar lielizmēra SUP pa skaisto Gauju
Reģistrācija ir beigusies
Ģimeņu SUP Gaujā

Laiks un datums

2020. g. 04. jūl. 11:00 – 16:00
Cēsis - Līgatne

Par pasākumu

Gauja ir vasaras klasika un ne velti - tā ir ne tikai viena no skaistākajām Latvijas upēm, bet arī mierīga un rāma, tātad īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem, iesācējiem vai laiskiem atpūtniekiem.

Mums ir pieejami 8 lielizmēra SUP dēļi, kur visērtāk būs sasēsties 2 pieaugušajiem un 3 bērniem (stāvus airējot, šie dēļi der līdz pat 6-8 cilvēkiem)

Plānā ir nobraukt skaisto upes posmu no Cēsīm līdz Līgatnei, kur redzami iespaidīgi klinšu atsegumi, dzirdamas putnu dziesmas un meži ieskauj rāmi plūstošo upi.  Nodrošinām ģimenei vai draugu kompānijai SUP dēli, airus, drošības vestes un ūdensdrošu mantu maisu, kurā ielikt līdzi paņemtās pusdienas. 

Baidīties nevajag, šo braucienu vada pieredzējis instruktors, kurš iepazīstinās ar dēļiem, piemērotākajām airēšanas tehnikām un citiem tips & tricks, lai pasākums būtu izdevies.  Noteikti paņem līdzi maiņas drēbes un apavus!

Esi informēts, ka pasākuma laikā vari tikt fotografēts / filmēts un audiovizuālie materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu / Lūzumpunkts komunikācijā.

Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.

Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ/jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Biļetes
Price
Quantity
Total
 • XXL SUP
  €80
  PVN included
  €80
  PVN included
  0
  €0
 • Papildus vienvietīgasis SUP
  €25
  PVN included
  €25
  PVN included
  0
  €0
Total€0

Uzaicini draugus