top of page

sestd., 22. aug.

|

Lielais Ķemeru tīrelis

Maģisks SUP saullēkts Ķemeru purvā

Vismaz reizi vasarā ir vērts piecelties pirms saullēkta, lai sagaidītu dienu, mierpilni slīdot pa purva ezeru labirintiem. Mirklis, kad viss apkārt ir uzliesmojis košā rīta zeltā liek aizrauties elpai. Augusta purva saullēkti ir īpaši pārsteidzoši skaisti, tāpēc jātver pēdējie vasaras mirkļi tagad!

Registration is Closed
See other events
Maģisks SUP saullēkts Ķemeru purvā
Maģisks SUP saullēkts Ķemeru purvā

Time & Location

2020. g. 22. aug. 05:20 – 9:00

Lielais Ķemeru tīrelis, 56.899571, 23.514529

Guests

About the event

Saullēkts purva ezeriņos ir kas maģisks - pieredze, kas vismaz reizi vasarā ir jāpiedzīvo! Pat, ja nekad neesi kāpis uz SUP dēļa, mūsu instruktori Tevi apmācīs, atbalstīs un iedrošinās - ikviens to spēj!

✔️ Tiekamies: plkst. 5:20 pie ūdens, lai pēc nelielas instruktāžas kāptu uz dēļiem un sagaidītu saullēktu rāmā purva ainavā. Precīzu tikšanās vietu saņemsi e-pastā.

✔️ Plāns: Ap 3h brauciens, sākuma un atgriešanās vieta tā pati.

✔️ Dalības maksa 30 eur / pers., e-pastā saņemsi pārskaitījuma detaļas. Cenā iekļauta SUP dēļa noma, airis, drošības veste, ūdensdrošs maiss, pavadošais instruktors un apmācība.

✔️ Pieteikšanās https://www.rigaslaivas.lv/pasakumi

✔️ Līdzi jāņem: Ērts apģērbs un apavi (der kedas, sporta apavi, kaut visērtāk basām kājām), kāda siltāka drēbju kārta, ūdens pudele un brokastu maizīte, maiņas drēbju kārta (katram gadījumam)

✔️ Svarīgi: Ievērosim drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.

Tickets

  • ar mūsu SUP dēli

    Šī biļete ir derīga pēc tās apmaksas, maksājuma mērķī, lūdzu, norādi pasūtījuma numuru "Order number". Nosaukums: „Lūzumpunkts” SIA Reģ.nr.: 40003877594 Konts: LV85HABA0551048186147

    30,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page