
otrd., 28. sept.
|Rīgas Laivas
Saullēkta brauciens pēc kafijas ar kajakiem
Rīga mostas agri un ierauj savā rosībā. Rudens rīti ir īpaši skaisti, tiekamies Andrejostā un braucam pēc kafijas uz Krasta ielas Circle-K. Pasākums tiem, kam ir pieredze ar jūras kajakiem.

Laiks un datums
2021. g. 28. sept. 07:00 – 10:00 EEST
Rīgas Laivas, Andrejostas jahtklubs, Eksporta iela 1a
Dalībnieki
Par pasākumu
Laika prognoze - mazs vējš ar potenciālu gludūdeni, silts un saulains. Nevar nebraukt! Sagaidīsim sauli Daugavā, aizairēsiemies pēc brokastīm un pelnītās rīta kafijas vai tējas uz Krasta ielas Circle K.
✔️ Plāns:
Tiekamies plkst. 7.00 Andrejostas jahtklubā Eksporta 1A, kāpjam laivās un dodamies uz Krasta ielas Circkle K, kur uz laipiņas dzeram kafiju. Dalība iesējama vienvietīgā kajakā un braucējiem ar pieredzi. Rīts ir pārāk agrs un sauli lecam gribās redzēt jau Dauvavas vidū, nevis kavētos ar kā jauna apgūšanu. Būsim atpakaļ orientējoši plkst. 10.00 (vai nedaudz ātrāk/vēlāk)
✔️ Maršruts:
Maršruts: Pa Daugavu līdz Krasta ielas Circe K iepretim TC Mols, atpakaļ ceļā Pilsētas kanāls un tad jau uz Andrejsalu. Maršruts ir ap 12 km garš un būs piemērots tiem, kas apzinās savas iespējas šo izdarīt.
✔️ Dalības maksa: 20 eur, apmaksa uz vietas ar karti vai skaidrā naudā.
✔️ Līdzi jāņem: Ērtas drēbes un apavi, ūdens pudele, maiņas drēbju kārta (ja nejūtaties par sevi droši : ).
✔️ Ievērosim: drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.
Rītu vadīs pieredzējušais Rīgas laivu instruktors Artis. Ja kas jautājams, droši zvaniet, tel. +371 22 471 477
____
Ja nejūties vesels vai Tev ir slimošanas pazīmes, vai jāatrodas pašizolācijā/karantīnā, tiksimies citā reizē.
Esi informēts, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts / filmēts un audiovizuālie materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu / Lūzumpunkts komunikācijā.
Rezervācijas atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš, vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.
Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ/jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.
Biļetes
Price
Quantity
Total
Pieaugušo biļete
20,00 €
PVN included
Šī biļete ir derīga pēc tās apmaksas, maksājuma mērķī, lūdzu, norādi vārdu un pasākuma nosaukumu un datumu. Nosaukums: „Lūzumpunkts” SIA Reģ.nr.: 40003877594 Konts: LV85HABA0551048186147
20,00 €
PVN included
Sold Out