top of page

svētd., 25. okt.

|

57.703261, 24.547786

Skaistā un dinamiskā Svētupe

Rudeņos ir jādodas dabā, un mums ir lielisks plāns svēdienas piedzīvojumam ar ģimeni un draugiem. Šoreiz mērķējam un skaisto un dinamisko Svētupi - tā sen nav braukta.

Tickets Are Not on Sale
See other events
Skaistā un dinamiskā Svētupe
Skaistā un dinamiskā Svētupe

Time & Location

2020. g. 25. okt. 10:00 – 17:00

57.703261, 24.547786

Guests

About the event

Rudeņos ir jādodas dabā, un mums ir lielisks plāns svēdienas piedzīvojumam ar ģimeni un draugiem. Šoreiz mērķējam un skaisto un dinamisko Svētupi - tā sen nav braukta.

✔️  Plāns (tas gan var mainīties procesa gaitā):

10.00 - tiekamies Lauvās pie tilta pāri Svētupei: https://goo.gl/maps/37veP4vodHTupECn6 jeb 57.703261, 24.547786, sakrāmējamies, pārdzenam autiņus, īsa drošības instrukcija un aidā upē.

11.30-16.00 pa viļņiem aukšā lejā, pāri kādam nekaitīgam kokam, pitstopa pauzīte ar līdzpaņemto tēju un maizītēm un nepamanīsiet, ka plkst. 16.00 jau klāt un jākāpj krastā.

16.00 - finišs un nogādāsim šoferus līdz automašīnām (atceries paņemt savu masku).

✔️  Maršruts: Brauksim pa 3 upēm: Svētupi, Jaunupi un Salacu - kopā kādus 20 km.

Svētupei ir nepieciešams papildus ūdens lai tā būtu laivojama, kas mums ir saorganizēts šajās brīvdienās. Ja esi braucis pa Braslu, tev Svētupe noteikti patiks - tā ir līdzīga savā raksturā, bet citādāka, ar daudziem maziem līkumiem, straujtecēm un klints atsegumiem - viena no skaistākajām latvijas upēm, kuru zinām (zinām daudz skaistāko Latvijas upju). Jārēķinās, ka neprasmīgus braucējus upei patīk pamācīt un izpeldināt, tomēr upi neliktu sadaļā "bīstama", jo strujteces ir īsas un tīras.

Jaunupe ir bagarēts grāvis, pa kuru liekākais Svētupes ūdens tiek novadīts līdz Salacai. Taisna un ātra, ne pārāk glīta, bet nošļūksim to tik ātri, ka nepamanīsim to.

✔️ Dalības maksa:

-50 euro / ekipāža - divietīga smaile, kurā var iekāpt 2 pieaugušie, viens pieaugušais un viens bērns līdz 8 gadi, ekipāžas kopējais svars - līdz 200 kg.

- 30 euro / personai.

Dalības maksā iekļauts: laiva un tās piegāde, drošības ekipējums, veste, ūdensdrošais mantu maiss, šoferu nogādāšana atpakaļ pie automašīnām.

✔️ Līdzi jāņem:

- ērts apģērbs un apavi, siltāka drēbju kārta, 

- ūdens pudele vai tējas termoss un pusdienu maizītes; 

- maiņas drēbes un apavi; 

- sejas maska šoferim.

✔️ Pieteikšanās https://www.rigaslaivas.lv/pasakumi, apmaksa uz vietas.

Braucienu vada un par grupu rūpēsies pieredzējuši laivu intruktori un grupu vadītāji Māris Lazdiņš un Māris Resnis. Droši uzdod jautājumus, ja tādi rodas: 29333032.

P.S plāns var pamainīties.

- - - - -

! Svarīgi: Ievērosim drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, un materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu un Lūzumpunkts publicitātē.

Share this event

bottom of page