top of page

sestd., 01. aug.

|

Lielais Ķemeru tīrelis

SUP saullēkts purvā

Vismaz reizi vasarā ir vērts piecelties pirms saullēkta, lai sagaidītu dienu, mierpilni slīdot pa purva ezeru labirintiem. Mirklis, kad viss apkārt ir uzliesmojis košā rīta zeltā liek aizrauties elpai, tur ir kas maģisks, un šķiet, ka arī kas maģisks šai brīdī ir noticis tevī pašā.

Reģistrācija ir beigusies
Apskati citus pasākumus
SUP saullēkts purvā
SUP saullēkts purvā

Time & Location

2020. g. 01. aug. 04:15 – 7:15

Lielais Ķemeru tīrelis, 56.899571, 23.514529

Guests

About the event

Vismaz reizi vasarā ir vērts piecelties pirms saullēkta, lai sagaidītu dienu, mierpilni slīdot pa purva ezeru labirintiem.  Mirklis, kad viss apkārt ir uzliesmojis košā rīta zeltā liek aizrauties elpai, tur ir kas maģisks, un šķiet, ka arī kas maģisks šai brīdī ir noticis tevī pašā.  Brauciens ilgst ~3h un ved pa uzpludinātiem ezeriem, caur vaivariņu mežiem un gar mazām priedēm apaugušām purva saliņām un labirintiem. Būsi atpakaļ vēl pirms brokastu laika.  

Lasi, kā mums gājis purva saullēktos citkārt: https://www.rigaslaivas.lv/post/sup-saullēkts-ķemeru-purvā

Esi informēts, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts / filmēts un audiovizuālie  materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu / Lūzumpunkts komunikācijā.

Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.

Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ/jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Tickets

 • Ar mūsu SUP dēli

  Šī biļete ir derīga pēc tās apmaksas, maksājuma mērķī, lūdzu, norādi pasūtījuma numuru "Order number". Nosaukums: „Lūzumpunkts” SIA Reģ.nr.: 40003877594 Konts: LV85HABA0551048186147

  30,00 €
  Tax: PVN included
  Sale ended
 • Ar savu dēli

  10,00 €
  Tax: PVN included+0,25 € service fee
  Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page