top of page

piektd., 21. aug.

|

Lielais Ķemeru tīrelis

SUP saulriets Ķemeru purvā

Jāķer pēdējie vasaras brīži - visskaistākie saulrieti un saullēkti. Mirkļi, ko atcerēties no vasaras piedzīvojumiem, tāpēc mēs pēc darba dodamies uz Ķemeru purvu ķert košo vasaras vakaru burvību starp purva ezeru labirintiem. Pievienojies!

Registration is Closed
See other events
SUP saulriets Ķemeru purvā
SUP saulriets Ķemeru purvā

Time & Location

2020. g. 21. aug. 19:00 – 21:30

Lielais Ķemeru tīrelis, 56.899571, 23.514529

About the event

Uz Ķemeru purvu vērts doties arī izgaršo saulrieta burvību. Košo rietošo saules staru spēles purva ezeriņos ir kas maģisks - pieredze, ko ir vērts izbaudīt. Vasaras vairs nav atlicis daudz, tāpēc dodamies un baudām siltos vakarus ārpus pilsētas mūriem, tuvāk dabai.

Pat, ja nekad neesi kāpis uz SUP dēļa, mūsu instruktori Tevi apmācīs, atbalstīs un iedrošinās - ikviens to spēj!

✔️ Tiekamies: plkst. 19:00 pie ūdens, lai pēc nelielas instruktāžas kāptu uz dēļiem un sagaidītu saulrietu rāmā purva ainavā. Precīzu tikšanās vietu saņemsi e-pastā.

✔️ Plāns: Ap 3h brauciens, sākuma un atgriešanās vieta tā pati.

✔️ Dalības maksa 30 eur / pers., e-pastā saņemsi pārskaitījuma detaļas. Cenā iekļauta SUP dēļa noma, airis, drošības veste, ūdensdrošs maiss, pavadošais instruktors un apmācība.

✔️ Pieteikšanās https://www.rigaslaivas.lv/pasakumi

✔️ Līdzi jāņem: Ērts apģērbs un apavi (der kedas, sporta apavi, kaut visērtāk basām kājām), kāda siltāka drēbju kārta, ūdens pudele un brokastu maizīte, maiņas drēbju kārta (katram gadījumam)

✔️ Svarīgi: Ievērosim drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.

Tickets

  • Ar mūsu SUP dēli

    Šī biļete ir derīga pēc tās apmaksas, maksājuma mērķī, lūdzu, norādi pasūtījuma numuru "Order number". Nosaukums: „Lūzumpunkts” SIA Reģ.nr.: 40003877594 Konts: LV85HABA0551048186147

    30,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page