top of page

Sat, 25 Jul

|

Misa upe

Ar SUP pa Misas upi

Misas upe ir viens no pēdējo gadu lielākajiem pārsteigumiem! Šoreiz laivas nomainām uz SUP dēļiem un dodamies atklāt šīs upītes burvību!

Tickets Are Not on Sale
See other events
Ar SUP pa Misas upi
Ar SUP pa Misas upi

Laiks un datums

25 Jul 2020, 11:00 – 17:00

Misa upe

Par pasākumu

Misu zinām no mūsu ikgadējiem 4. maija laivu braucieniem - tā ir bijusi viens no negaidītākajiem pārsteigumiem! Upīte vijas caur Zemgales līdzenumiem, bet pati zaļumu un egļu ieskauta, koku saknes nāk ārā metru virs ūdens - sajūta kā ārzemju džungļu upju braucienos.

✔️ Plāns: sestdien, 25. jūlijā tiekamies 11.00 pie upes, precīzu lokāciju saņemsi e-pastā ✔️ Maršruta garums: ap 18 km ✔️ Cena: 30 eur / pers. vai 10 eur / pers. ar savu dēli. Nodrošinām katram dalībniekam SUP dēli, airi, drošības vesti un ūdensdrošu mantu maisu, kurā ielikt līdzi paņemtās pusdienas, šoferīšu transportu atpakaļ pie saviem auto. Baidīties nevajag, pievienojies arī, ja esi bez pieredzes! Šo braucienu vada Artis Blūms (tel. 23224473), kas iepazīstinās ar dēļiem, piemērotākajām airēšanas tehnikām un citiem tips & tricks, lai pasākums būtu izdevies.

Tiekamies Latvijas skaistajā dabā!

___

Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.

Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ / jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Esi informēts/a, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti Lūzumpunkts / Rīgas laivu vizuālajā komunikācijā.

Uzaicini draugus

bottom of page