top of page

svētd., 19. jūl.

|

Ogres upe

Ar SUP pa Ogri

Iepazīstam Latvijas upes ar SUP dēļiem, nākamā plānā mums ir Ogre. Ogre ir trešā lielākā Latvijas upe, mūsu plānotais maršruts vedīs gar vairākiem klinšu atsegumiem. Būs iespējams kādas seklākas vietas, kur dēlis mazliet jāpavelk, būs kādas krācītes un izskatās, ka laikapstākļi mūs priecēs.

Registration is Closed
See other events
Ar SUP pa Ogri
Ar SUP pa Ogri

Time & Location

2020. g. 19. jūl. 11:00 – 17:00

Ogres upe

Guests

About the event

Ogre ir trešā lielākā Latvijas upe, mūsu plānotais maršruts vedīs gar vairākiem klinšu atsegumiem. Būs iespējams kādas seklākas vietas, kur dēlis mazliet jāpavelk, būs kādas krācītes un izskatās, ka laikapstākļi arī mūs priecēs un varēs iegūt labu vasaras iedegumu. 

Ogres upē atrodas liela aizsargājamo augu sugu un biotopu koncentrācija, tās krasti ir apauguši ar skaistiem, daudzveidīgiem mežiem un kraujām.

Mums nav iebildumu arī pret četrkājainajiem dalībniekiem. 

Maršrutu sāksim no Glāžšķūņa un brauciens būs apmēram 18 kilometru garš.

Dalības maksā ietverti SUP dēļi, airi, peldvestes, pavadas, pasākuma organizēšana un pavadoņi brauciena laikā. Pat ja vēl nekad neesi braucis ar SUP, mēs Tev ar prieku to iemācīsim!

Pasākumu vadīs Agnese Zeltiņa.

Tiekamies Latvijas skaistajā dabā!

Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.

Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ / jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Esi informēts/a, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti Lūzumpunkts / Rīgas laivu vizuālajā komunikācijā.

Tickets

 • Aa Rīgaslaivu SUP

  30,00 €
  Tax: PVN included
  Sold Out
 • Ar savu SUP

  10,00 €
  Tax: PVN included+0,25 € service fee
  Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page