top of page

Thu, 20 Aug

|

Rīgas Laivas

Ar SUP pēc rīta kafijas

Kamēr Rīga mostas, mēs kāpsim uz SUP dēļiem un dosimies pēc savas rīta kafijas (vai tējas) un kruasāna! Tiekamies pl. 6:15 Andrejostas jahtklubā Eksporta 1A, kāpjam uz dēļiem un supojam pa Rīgas kanālu, baudām rīta kafiju vai tēju un 9:00 jau varam dodies darba dienas gaitās, sasmēlušies.

Registration is Closed
See other events
Ar SUP pēc rīta kafijas
Ar SUP pēc rīta kafijas

Laiks un datums

20 Aug 2020, 06:15 – 9:00

Rīgas Laivas, Andrejostas jahtklubs, Eksporta iela 15k-1, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1045, Latvia

Dalībnieki

Par pasākumu

Kamēr Rīga mostas, mēs kāpsim uz SUP dēļiem un dosimies pēc savas rīta kafijas (vai tējas) un kruasāna!  

✔️ Plāns: Tiekamies pl. 6:15 Andrejostas jahtklubā Eksporta 1A, kāpjam uz dēļiem un supojam pa Rīgas kanālu, baudām rīta kafiju vai tēju un 9:00 jau varam dodies darba dienas gaitās, sasmēlušies rīta enerģiju!  

✔️ Maršruts: Rīgas loks, kas nekad nepieviļ un ved caur Pilsētas kanālu un gar Rīgas baznīcu torņiem apkārt Vecrīgai.  Pavisam steidzīgiem būs iespēja atgriezties ātrāk :)   

✔️ Dalības maksa:  15 eur,  apmaksa ar pārskaitījumu vai uz vietas ar karti, vai skaidrā naudā. Cenā iekļauts SUP dēlis, airis, veste, ūdensdrošs mantu maiss, kā arī kruasāns un kafija/tēja uz mums (no kafejnīcas)!  

✔️ Līdzi jāņem: Ērtas drēbes un apavi, ūdens pudele, maiņas drēbju kārta.  

✔️ Protams: Ievērosim drošību, distanci, tīrību un aicinām katru rīkoties atbildīgi, ievērojot šībrīža noteikumus.   

_____________________________________________________________________________________

 Esi informēts, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts / filmēts un audiovizuālie  materiāli var tikt izmantoti Rīgas laivu / Lūzumpunkts komunikācijā.  Rezervācijas  atcelšana/maiņa – vismaz 24h iepriekš vienojoties ar mums par pasākuma pārcelšanu vai dalības maksas atmaksu.  Ja laikapstākļu dēļ pasākums ir jāatceļ/jāparceļ, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruni vai e-pastu.

Biļetes

  • ar mūsu SUP dēli

    15 eur, apmaksa ar pārskaitījumu vai uz vietas ar karti, vai skaidrā naudā. Cenā iekļauts SUP dēlis, airis, veste, ūdensdrošs mantu maiss, kā arī kruasāns un kafija/tēja uz mums (no kafejnīcas)!

    €15.00

Total

€0.00

Uzaicini draugus

bottom of page